Falmouth View

$$$$|Pokaż na mapieFalmouth, Wielka Brytania|
47 zdjęć
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój
Otworzymy Booking.com w nowej karcie w celu uczciwego porównania.
Falmouth View
$$$$

Przegląd

Willa Falmouth View zapewnia szybki dostęp do różnych atrakcji miasta, takich jak Boathouse, w odległości 6-minutowego spaceru. Willa oferuje parking prywatny oraz słoneczne patio z widokiem na morze.

Lokalizacja

Narodowe Muzeum Morskie leży w maksymalnie 1 km, a Art World Gallery znajduje się 5 min piechotą od 6-pokojowej willi. Obiekt zapewnia również dostęp do takich atrakcji przyrodniczych jak Plaża Gyllyngvase, w mniej niż 1 km. Inne popularne atrakcje, takie jak Galeria sztuki w Falmouth, leżą w prawie 2 km.

Willa znajduje się stosunkowo w bliskiej odległości od dworca autobusowego Falmouth Library.

Pokoje

Wnętrza wyposażone są w sofę i biurko oraz telewizję satelitarną. Wyposażenie łazienek obejmuje oddzielną toaletę, wannę i prysznic, suszarkę do włosów i suszarkę.

Jedzenie

Goście mogą korzystać z urządzenia do parzenia kawy/herbaty oraz wyposażonego aneksu kuchennego z własnym wyżywieniem. Dostępne udogodnienia obejmują czajnik elektryczny, lodówkę i piekarnik. Restauracja The Waterside leży w nie więcej niż 1 km oraz oferuje przysmaki kuchni brytyjskiej.

Przydatne informacje
Przyjazd/Wyjazd
od 16:00-23:30
od 06:00-10:00
Udogodnienia
Darmowy prywatny parking dostępny jest w pobliżu.
Bezpłatny bezprzewodowy Internet jest dostępny w .
Inne informacje
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
Budynek
Liczba pokoi:6
Cennik
Sprawdź dostępność i ceny dla swoich terminów już teraz!

Dostępne pokoje

Dom gościnny z 2 sypialniami
  • Maks.:
    4 osób
  • Miejsce do spania:
    Łóżko King Size

Udogodnienia

Główne udogodnienia

Wi-Fi
Darmowy parking
Sprzęt kuchenny

Suszarka do naczyń

Czajnik

Przybory kuchenne

Klimatyzacja
Telewizja

Telewizor LCD

Posiłki/ Napoje

Stół na świeżym powietrzu

Atrakcje dla dzieci

Kojce

Łóżeczka dla dzieci

Gry planszowe

Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt

Wyżywienie

  • Stół na świeżym powietrzu

Udogodnienia dla dzieci

  • Łóżeczka dla dzieci
  • Kojce
  • Gry planszowe

Rekreacja

  • Słoneczny taras

Widok

  • Widok na morze

Wyposażenie pokoju

  • Ogrzewanie
  • Kącik dzienny
  • Przebieralnia
  • Patio
  • Taras
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Stół

Łazienka

  • Pralka
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków

Kuchnia

  • Czajnik
  • Suszarka do naczyń
  • Przybory kuchenne

Media

  • Telewizor LCD

Wystrój pokoju

  • Podłoga z parkietem
Pokaż wszystkie udogodnieniaUkryj udogodnienia

Podstawowe informacje o Falmouth View

💵 Najniższa cena pokoju 1123 PLN
📏 Odległość do centrum 200 m
✈️ Odległość do lotniska 41.2 km
🧳 Najbliższe lotnisko Lotnisko Penzance, PZE

Lokalizacja

Adres
Adres został skopiowany.
10 Vernon Place, Falmouth, Wielka Brytania, TR11 3BE
Widok mapy
10 Vernon Place, Falmouth, Wielka Brytania, TR11 3BE
  • Atrakcje turystyczne
  • W pobliżu
  • Restauracje
  • Hotele w pobliżu
Galeria
Galeria sztuki w Falmouth
190 m
7-8 St. Georges Arcade
Know Thy Self
250 m
Biblioteka
Falmouth Library
180 m
Akwarium
Falmouth Aquarium
310 m
Galeria
The Poly
310 m
Klub nocny
Club International
200 m
Galeria
Art World Gallery
240 m
Restauracja
Courtyard Deli
290 m
Restauracja
Caffe Nero
270 m
Restauracja
Rowe's Cornish Bakers Kings
260 m
Restauracja
Palacio Lounge
140 m
Restauracja
Bahama Mamas
140 m
Restauracja
Cribbs Cafe Bar
150 m
Restauracja
Mangia
170 m
Restauracja
Oliver's
310 m

Opinie o Falmouth View

9.2 /10
Idealnie
41 opinia
Zweryfikowane opinie  
Odkryj najwyżej oceniane opcje dzięki recenzjom, które weryfikujemy na naszej stronie i w Booking.com.
Byłeś/byłaś tu?
Podziel się swymi doświadczeniami z nami.
Napisz recenzję

Często zadawane pytania (FAQ) o Falmouth View

Czy willa Willa Falmouth View posiada parking na miejscu?
Tak, willa Willa Falmouth View oferuje parking prywatny.
Czy willa Willa Falmouth View posiada taras?
Tak, willa Willa Falmouth View dysponuje słonecznym patio.
Czy willa posiada kuchnię?
Willa dysponuje wyposażonym aneksem kuchennym.
Czy willa Willa Falmouth View ma miejsca przeznaczone do pracy?
Tak, willa Willa Falmouth View wyposażono w obszar roboczy.
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
-
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój